Designový květináč

Designový květináč

Designový květináč, 
850 x 875 x 300 mm, 
kovový, včetně samozavlažovacích vložek

Kód zboží: KMT-08-X93-VUX-X1

Designový hranatý květináč Tritón je vyrobený  z ocelového elektrolyticky pozinkovaného plechu (tl. 1 mm) upraveného fasádní práškovou barvou RAL 7016 (antracit). Je odolný vůči vyblednutí, povětrnostním vlivům a mrazu. Díky použitým technologiím je možné jej  umístit v interiéru  i exteriéru jako optickou clonu, rozdělení prostor nebo jako dekorativní prvek. Díky dvěma kolečkům ve spodní části je květináč mobilní a lze jej jednoduše přemístit. Rektifikační nožičky naopak zabraňují samovolnému pohybu květináče. Součástí kovového květináče jsou 3 plastové vložky se samozavlažovacím setem.

Samozavlažovací vložkaSada

Samozavlažovací vložka

Součástí kovového květináče jsou 3 plastové vložky se samozavlažovacím setem, které usnadňují pěstování. Zásobník na vodu a indikátor hladiny vody ušetří čas při zalévání rostlin. Na přepážku těchto vložek doporučujeme nanést vrstvu keramzitu nebo jiného absorpčního materiálu, jehož prostřednictvím si kořeny dávkují přijímanou vodu. Plastové vložky jsou opatřeny odtokovým otvorem, který lze při venkovní instalaci jednoduše otevřít, aby přebytečná dešťová voda mohla odtékat.

Kotevní prvky

Sada kotevních profilů

KKP-00-X01-VUX-X1
Doplňkovou výbavu pro ukotvení květináče k podlaze lze přiobjednat. 

 


Dekory, barvy

Popis, účel použití

Květináč lze použít jako solitér nebo v sestavě více kusů.
V exteriéru je vhodný pro státní instituce a  jako městský mobiliář k výzdobě, členění či ohraničení prostoru.
Ideální i pro soukromníky a firmy jako dělicí nebo optická clona pro předzahrádky, restaurace, pergoly, vstupy a recepce, hotely, sportovní haly apod.


Fotogalerie